ASB-013 BLUE
Kat. č.: ASB-013 BLUE
Název: Křeslo, potah modrá sametová matná látka, plastové nohy, dekor buk
Popis: Luxusní křeslo v lehkém retro nádechu. Designovou kombinací oblých tvarů v kontrastu s rovnými tvary působí velmi zajímavě, masivně, ale zároveň i svěže. Křeslo je celočalouněné, lze ho použít ke klasickému přisazení ke stěně anebo umístit ve středu místnosti. V obou případech bude nepřehlédnutelný solitér, ale i jako doplňující křeslo či křesla k sedačce. Uplatnění najde jak v obývacím pokoji, hale, ale i ložnici nebo v konferenčních místnostech.
Potah je ze sametové matné látky v trendy korálově modrém odstínu, kostra z masivního borovicového dřeva a překližky. Výplň je z kvalitní PU pěny, která je zpevněna ocelovými vlnovci a textilními popruhy. Kónické nohy jsou netradičně vyrobené z velmi houževnatého a pevného plastu v povrchovém dekoru přírodního buku. Riziko poškození podlahových krytin je zde eliminováno plastovými kluzáky na dotykové ploše nohou.
Světlá výška křesla je 20 cm, výška područek je 61 cm. Nosnost křesla výborných 120 kg. Křeslo má z transportních důvodu sklopný opěrák. Věříme, že tuto „funkci“ využijete i v běžném provozu.
Kvalita, barevné provedení a dokonalost provedení ocení každý jeho vlastník, ale velmi potěší i příležitostné návštěvy. Pohodlí a vnitřní prostornost nedovolí toto křeslo bez otálení opustit.
Designově se ke křeslu hodí sedačka ASB-014 BLUE.
Rozměry: 82 x 78 x 80 x 48 cm
Hmotnost: 24,50 kg
Minimální množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem
AKCE!
Cena s DPH: 7 490 Kč / ks

Parametry produktu

Šířka (cm): 82,00
Hloubka (cm): 78,00
Výška (cm): 80,00
Barva primární: Modrá
Dekor primární: Samet
Styl: Skandinávský
Hmotnost - brutto (kg): 25,00
Hmotnost (kg): 24,00
Hmotnost - netto (kg): 24,00
Šířka sedu (cm): 54,00
Hloubka sedu (cm): 55,00
Barva nohou: Přírodní
Materiál konstrukce: Masiv
Materiál nohou: Plast
Materiál výplně: PU pěna
Typ podnože: 4 nohy
Složení potahu: 100% Polyester
Povrchová úprava: Matný
Výška sedu (cm): 48,00
Materiál: Látka
Demontované: Ano
Počet balení: 1,00
Nosnost (kg): 120,00