BT-6777 WAL
Kat. č.: BT-6777 WAL
Název: Jídelní stůl rozkládací 120+30x80x74 cm, deska MDF, dýha, nohy masiv, oŕech
Popis: Rozkládací jídelní stůl o délce 120 - 150 a šířce 80 cm v klasickém umírněném designu. Stolní deska i vnitřní rozklad je z MDF desky oboustranně potažené pravovu bukovou dýhou. Nohy a luby jsou z masivního buku. Na rozích jsou kovové doplňky ve stříbrné barvě, které plní funkci dekorativně estetickou, ale i zpevňují namáhané spoje. Nohy jsou ve spodní části opatřeny plastovými kluzáky, zabraňující poškození podlahové krytiny. Moření je v odstínu klasický ořech, výška stolu je 74 cm.
Mechanismus rozkladu je z kovových komponent. U stolu se roztahuje pouze deska, nohy jsou pevné a zůstávají ve své původní poloze. Vklad rozkladu je dělený u umístěný uprostřed stolu. Při složení je uložen pod deskou. Zajištění složené nebo rozložené desky je kovovými západkami.
Ke stolu je možné umístit 4-6 židlí.
Stůl se výborně hodí do moderních, ale i klasicky laděných jídelen, kuchyní i obývacích prostor. U židlí se již nemusím držet stereotypního názoru, že jsou vhodné jen ve stejném designu i barvě. Trendy uspěšně umožňují i použití židlí s kombinací plastu, kovu, látky či ekokůže. Vytvoření základní sestavy stolu a židlí tedy záleží jen na Vašem vkusu a náladě.
Rozměry: 120+30x80x74 cm
Hmotnost: 29,00 kg
Minimální množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem
AKCE!
Cena s DPH: 4 290 Kč / ks

Parametry produktu

Materiál desky: Dýha
Výška (cm): 74
Rozklad: Ano
Počet balení: 1
Dekor: Ořech
Demontované:
Styl: Klasický
Barva desky: Hnědá
Tvar desky: Obdélníkový
Materiál nohou: Masiv
Karton 1 (cm): 127x88x10 cm
Hloubka (cm): 80
Typ podnože:
Šířka (cm): 120