DR-043
Kat. č.: DR-043
Název: Servírovací stolek / regál, deska masiv bambus, MDF, bílý matný lak, pojezd
Popis: Servírovací stolek je šikovný a praktický doplněk do každé domácnosti. Plní funkci nejen při servírování, ale výborně slouží jako mobilní úložný prostor, a to nejen do kuchyně. Ve třech patrech s výsuvnými drátěnými koši s praktickou dřevěnou úchytkou, nabízí nepřeberné možnosti ukládání od ovoce až po nádobí či jiné kuchyňské potřeby. Deska je zhotovena z masivního bambusu v přírodním odstínu, opatřena silnou deskou odolného transparentního laku. Tím je zaručena eliminace poškození desky rozlitou tekutinou. Navíc bambus jako takový odpuzuje vodu. Krytý úložný prostor tvoří jedna menší zásuvka s chromovaným madlem. Zde je možné uložit příbory či drobné kuchyňské předměty, popř. jako skryté místo na sladkosti.
Konstrukce vozíku je z lakovaných MDF přířezů v bílé matné barvě. Kolečka jsou plastová, obě přední jsou opatřeny brzdičkami. Koše jsou svařené z kovových drátů a chromované. Velikost bambusové desky je 37 x 37 cm, což je příjemné zvětšení kuchyňské plochy a navíc mobilní.
Vozík svojí univerzálností, provedením a designovou čistou lze využít vlastně jakkoliv dle své fantazie. Jen mějte na paměti, že maximální nosnost vozíku je 15 kg.
Rozměry: 37x37x76 cm
Hmotnost: 4,00 kg
Minimální množství: 1 ks
Dostupnost: Na cestě - Očekáváme 08.03.2024
Cena s DPH: 990 Kč / ks

Parametry produktu

Demontované: Ano
Hloubka (cm): 37,00
Karton 1 (cm): 71x38x14
Nosnost (kg): 15,00
Počet balení: 1,00
Styl: Skandinávský
Šířka (cm): 37,00
Tloušťka desky (cm): 1,00
Výška (cm): 76,00
Materiál: MDF