DR-044
Kat. č.: DR-044
Název: Servírovací stolek / regál, deska masiv bambus, MDF, bílý matný lak, pojezd
Popis: Servírovací stolek je šikovné a praktické doplnění do každé domácnosti. Plní funkci nejen při servírování, ale výborně slouží jako mobilní úložný prostor, a to nejen do kuchyně. Ve třech patrech nabízí variabilitu možností ukládání. Ve spodním patře je držák na tři lahve, nad ním je laťový rošt na možné uložení těžšího nádobí a jako poslední tvoří výsuvný drátěný koš s praktickou dřevěnou úchytkou. Ten nabízí nepřeberné možnosti ukládání od ovoce až po nádobí či jiné kuchyňské potřeby. Deska je zhotovena z masivního bambusu v přírodním odstínu, opatřena silnou deskou odolného transparentního laku. Tím je zaručena eliminace poškození desky rozlitou tekutinou. Navíc bambus jako takový odpuzuje vodu. Krytý úložný prostor tvoří jedna menší zásuvka s chromovaným madlem. Zde je možné uložit příbory či drobné kuchyňské předměty, popř. jako skryté místo na sladkosti.
Konstrukce vozíku je z lakovaných MDF přířezů v bílé matné barvě. Kolečka jsou plastová, obě přední jsou opatřeny brzdičkami. Koš je svařený z kovových drátů a chromovaný. Velikost bambusové desky je 37 x 37 cm, což je příjemné zvětšení kuchyňské plochy a navíc mobilní.
Vozík svojí univerzálností, provedením a designovou čistou lze využít vlastně jakkoliv dle své fantazie. Jen mějte na paměti, že maximální nosnost vozíku je 15 kg.
Rozměry: 37x37x76 cm
Hmotnost: 4,50 kg
Minimální množství: 1 ks
Dostupnost: Na cestě - Očekáváme 08.03.2024
Cena s DPH: 990 Kč / ks

Parametry produktu

Demontované: Ano
Hloubka (cm): 37,00
Karton 1 (cm): 72x38x13
Nosnost (kg): 15,00
Počet balení: 1,00
Styl: Skandinávský
Šířka (cm): 37,00
Tloušťka desky (cm): 1,00
Výška (cm): 76,00
Materiál: MDF

OBRÁZKY