DR-046
Kat. č.: DR-046
Název: Servírovací stolek / regál, policový, masiv bambus, přírodní odstín, pojezd
Popis: Servírovací stolek je šikovné a praktické doplnění do každé domácnosti. Plní funkci nejen při servírování, ale výborně slouží jako mobilní úložný prostor, a to nejen do kuchyně. Ve třech patrech nabízí variabilitu možností ukládání. Spodní a první patro tvoří pevné roštové poličky na možné uložení těžšího nádobí a nad nimi je výsuvný drátěný koš s praktickou dřevěnou úchytkou. Ten nabízí nepřeberné možnosti ukládání od ovoce až po nádobí či jiné kuchyňské potřeby. Deska i konstrukce je zhotovena z masivního štípaného bambusu v přírodním odstínu, opatřena silnou deskou odolného transparentního laku. Tím je zaručena eliminace poškození desky rozlitou tekutinou. Navíc bambus jako takový odpuzuje vodu. Krytý úložný prostor tvoří jedna menší zásuvka s dřevěným madlem. Zde je možné uložit příbory či drobné kuchyňské předměty, popř. jako skryté místo na sladkosti. Z jednoho boku má stolek 3 poličky na umístění lahví se zábranami proti vypadnutí a rozlití.
Větší kolečka jsou plastová, obě přední jsou opatřeny brzdičkami. Koš je svařený z kovových drátů a chromovaný. Velikost bambusové desky je 50 x 37 cm, což je příjemné zvětšení kuchyňské plochy a navíc mobilní.
Vozík svojí univerzálností, provedením a designovou čistou lze využít vlastně jakkoliv dle své fantazie. Jen mějte na paměti, že maximální nosnost vozíku je skvělých 20 kg.
Rozměry: 50x37x83 cm
Hmotnost: 8,50 kg
Minimální množství: 1 ks
Dostupnost: Na cestě - Očekáváme červenec 2024
Cena s DPH: 2 190 Kč / ks

Parametry produktu

Barva primární: Přírodní
Demontované: Ano
Hloubka (cm): 37,00
Karton 1 (cm): 78x38x15
Materiál: Bambus
Nosnost (kg): 20,00
10,00
Počet balení: 1,00
Styl: Skandinávský
Šířka (cm): 50,00
Výška (cm): 83,00
Hmotnost - netto (kg): 8,00
Hmotnost - brutto (kg): 9,00
Objem celkem (m3): 0,04

OBRÁZKY