DR-047
Kat. č.: DR-047
Název: Servírovací stolek / regál, masiv bambus, MDF, bílý matný lak, pojezd
Popis: Servírovací stolek je šikovné a praktické doplnění do každé domácnosti. Plní funkci nejen při servírování, ale výborně slouží jako mobilní úložný prostor, a to nejen do kuchyně. Ve třech patrech nabízí variabilitu možností ukládání. Ve spodním patře je vyjímatelný laťový rošt na možné uložení těžšího nádobí. Nad ním je velice praktická polička se zvýšenými okraji a jako bonus je do ní vložen servírovací tác. Tím odpadne jednotlivé servírovaní, vše již budete mít uložené na tácu. Poslední patro tvoří výsuvný drátěný koš s praktickou dřevěnou úchytkou. Ten nabízí nepřeberné možnosti ukládání od ovoce až po nádobí či jiné kuchyňské potřeby. Deska je zhotovena z masivního bambusu v přírodním odstínu, se zesílenými obvodovými hranami a opatřena silnou deskou odolného transparentního laku. Tím je zaručena eliminace poškození desky rozlitou tekutinou. Navíc bambus jako takový odpuzuje vodu. Krytý úložný prostor tvoří jedna menší zásuvka s niklovaným madlem. Zde je možné uložit příbory či drobné kuchyňské předměty, popř. jako skryté místo na sladkosti.
Konstrukce vozíku je lakovaného bambusu, poličky, tác a šuplík je z lakované MDF v bílé matné barvě. Kolečka jsou větší plastová, obě přední jsou opatřeny brzdičkami. Koš je svařený z kovových drátů a chromovaný. Velikost bambusové desky je 56 x 37 cm, což je příjemné zvětšení kuchyňské plochy a navíc mobilní.
Vozík svojí univerzálností, provedením a designovou čistou lze využít vlastně jakkoliv dle své fantazie. Jen mějte na paměti, že maximální nosnost vozíku je 16 kg.
Rozměry: 56x37x86 cm
Hmotnost: 10,00 kg
Minimální množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem
Cena s DPH: 2 190 Kč / ks

Parametry produktu

Barva primární: Přírodní
Demontované: Ano
Hloubka (cm): 37,00
Karton 1 (cm): 38x19x80
Materiál: Bambus
Nosnost (kg): 16,00
Počet balení: 1,00
Styl: Skandinávský
Šířka (cm): 56,00
Výška (cm): 86,00
Hmotnost - netto (kg): 10,00
Hmotnost - brutto (kg): 10,00
Objem celkem (m3): 0,05

OBRÁZKY