DR-N133 NAT
Kat. č.: DR-N133 NAT
Název: Regál dřevěný, 4 police, jedlové dřevo, přírodní odstín
Popis: Tento regál ve skandinávském stylu, vyrobený uznávanou značkou Autronic, představuje okouzlující spojení funkčnosti a stylu. Jeho konstrukce z přírodního dřeva vyzařuje teplo a klidnou, přívětivou auru, takže se skvěle hodí jak do rušných kanceláří, tak do klidných domácích prostor. Sytý hnědý odstín doplňuje celou řadu interiérových schémat a nabízí univerzální pozadí pro knihy, dekorativní předměty nebo nezbytné dokumenty.

Toto mistrovské dílo neoslňuje pouze svým vzhledem; je navrženo tak, aby pečlivě uspokojovalo potřeby moderního úložného prostoru. Díky chytré kombinaci otevřených polic a integrovaných zásuvek umožňuje, aby si své dokonalé místo našly jak předměty hodné vystavení, tak ty, které je nejlepší držet mimo dohled. Otevřené police slouží jako plátno pro personalizaci, zatímco diskrétní zásuvky pomáhají udržet nepořádek na uzdě a zajišťují uklizené a organizované prostředí.

Inovace se projevuje i v zabudovaném systému pro vedení kabelů a hladce se pohybujících kolečkách pro snadnou mobilitu. Ať už jde o změnu uspořádání prostoru pro nový vzhled nebo přístup ke kabelům a portům bez obvyklých potíží, tato policová jednotka od společnosti Autronic vše zjednodušuje. Je ztělesněním sofistikovanosti a praktičnosti a je předurčena k tomu, aby vylepšila jakýkoli prostor a zároveň s dokonalou grácií vyřešila úložné potřeby.
Rozměry: 60 x 21-34 x 149 cm
Hmotnost: 3,25 kg
Balení: 4 ks/karton
Minimální množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem
AKCE!
Cena s DPH: 990 Kč / ks

Parametry produktu

Šířka (cm): 60,00
Hloubka (cm): 34,00
Demontované: Ano
Materiál: Dřevo
Montáž: Vyžaduje montáž
Karton 1 (cm): 150x30,5x37,5
Barva primární: Hnědá
Typ zboží: Regál
Styl: Skandinávský
Hmotnost - netto (kg): 3,00
Hmotnost - brutto (kg): 3,00
Objem celkem (m3): 0,04
Počet balení: 1,00
Výška (cm): 139,00
Rozměr nohy (cm): 2,5x2
Světlá výška (cm): 20,00
Tloušťka desky (cm): 2,00
Počet kusů v kartonu: 4,00
Materiál konstrukce: Masiv

OBRÁZKY